دستگاه یونیزه - قلیایی - مغناطیس کننده آب

دستگاه یونیزه-قلیایی آب آشامیدنی
این دستگاه آب آشامیدنی را یونیزه و قلیایی می‌کند و قدرت آنتی اکسیدانی آب را به میزان 400 واحد افزایش می‌دهد، آب را مغناطیسه می‌کند و شش ضلعی و اکسیژن‌دار می‌کند.
( 1 )
3,387,000 تومان

دستگاه مغناطیس-یونیزه آب
آب یونیزه قلیایی ابتدا در ژاپن و خاور دور و سپس در ایالات متحده و اروپا محبوبیت یافت و در حال حاضر در ایران نیز عرضه می‌گردد. این محصول با شماره ثبت اختراع 89812 بدون نیاز به فیلتر و مواد افزودنی می‌باشد. 
این دستگاه باعث یونیزه و قلیایی شدن آب شده که موجب تولید هیدروژن مولکولی و اکسیژن مولکولی می‌شود. هیدروژن مولکولی به خاطر ابعاد کوچکی که دارد آنتی اکسیدانی است که توانایی نفود به همه بافتها و سلولهای بدن را جهت ترمیم و احیای آنها دارد. این امر باعث ارتقای سیستم ایمنی و دفاعی بدن می‌گردد. همچنین آبی که توسط این دستگاه یونیزه و قلیایی می‌شود کل بدن را قلیایی می‌کند و بدن را از حالت اسیدی که زمینه بسیاری از بیماریها می‌باشد بیرون می‌آورد. همچنین این آب متابولیسم چربی و گلوکز را در بیماران مبتلا به دیابت افزایش داده و بهبود وضعیت آنها را سبب می‌شود. عوامل ایجاد شده در بدن توسط آب یونیزه قلیایی موجب ارتقای سلامت قلب و عروق و همچنین عروق مغزی، از بین رفتن عوارض جانبی شیمی درمانی و پرتو درمانی شده و به کاهش وزن و همچنین کاهش سطح پپسین ( اصلی‌ترین آنزیم ایجاد رفلاکس معده ) و بهبود عملکرد معده و دستگاه گوارش کمک می‌کند. از دیگر تأثیرات آب یونیزه قلیایی حفظ بهداشت دهان ، دندان و سلامتی پوست و مو است. آب یونیزه قلیایی بدلیل کم حجم بودن ( آب سبک ) و خوشه‌های مولکولی کوچکتر توانایی بسیار بیشتری در حلالیت مواد مختلف بخصوص چربی‌ها دارد. بنابراین در خصوص بیماران کلیوی که اکثراً عملکرد کلیه در آنها دچار نقص شده است مصرف آب یونیزه قلیایی سبب تسریع در جذب آب و مواد دفعی مختلف توسط کلیه می‌شود و در نتیجه باعث بهبود عملکرد کلیه در دفع مواد و تسریع در فرآیند ادرار می‌گردد.

جهت مشاوره و ارتباط با ما با شماره تلفن 09124017526 تماس حاصل بفرمایید.

 

شش ضلعی کننده آب

آب شش ضلعی، آبی است که بطور معمول در چشمه‌ها یافت می‌شود. اگر 10 لیتر آب را از بالای یک کوه روان کنید و در پایین کوه بتوانید این آب را جمع آوری کنید آب بدست آمده شش ضلعی می‌باشد. در حقیقت آب شش ضلعی آبی می‌باشد که زنده است و به این دلیل خواص درمانی آبهای چشمه‌های کوهستانی را دارا است. خواصی مثل برطرف کنندۀ بیماریهای گوارشی، لاغر کننده، برطرف کننده سنگ کلیه، جلوگیری از سکته، جلوگیری از غلظت خون و... . 

مولکولهای آب به تنهایی حرکت نمی‌کنند بلکه آنها بصورت چند مولکول بهم پیوسته حرکت می‌کنندکه در اصطلاح به آنها خوشه‌های مولکول آب می‌گویند، مولکولهای آب با کشش بار مثبت هیدروژن و بار منفی اکسیژن به جذب یکدیگر اقدام کرده و خوشه‌ها شکل می‌گیرند.خوشه‌های آب دارای سایزهای مختلف می‌باشندکه بستگی به مولکول پیوند یافته در هر خوشه دارد.خوشه‌هایی که دارای شکل کامل شش وجهی هستند می‌توانند به راحتی حرکت دورانی داشته باشند و این حرکت دورانی خوشه هگزاگونال آب ، موجب انرژی‌دار بودن آب و به بیان دیگر ، احیای آب خواهد شد.این در صورتی است که خوشه‌های دیگر قدرت چرخش دور خود ، و انرژی‌دار بودن را نداشته و در حقیقت مرده هستند. وقتی آب هگزاگونال یا همان شش ضلعی می‌شود موجب می‌شود که آب در سلول راحت‌تر وارد و خارج شود و املاح هم راحت‌تر به سلول رسیده و سوخت و ساز بدن بهتر انجام می‌پذیرد.

قلیایی کننده آب

غذاهای ناسالمی که بشر امروزی مصرف می‌کند سبب شده تا بدن ما به اسیدی شدن میل کند که بسیار برای جسم و روح مضر می‌باشد.تحقیقاتی که در زمینه افزایش طول عمر صورت گرفته ، مشخص شده که ژاپنی‌ها نسبت به مردم سایر کشورها عمر طولانی‌تری دارند. یکی از دلایل این طول عمر استفاده از آب قلیایی است. آب قلیایی سلولهای سرطانی را از بین می‌برد. آب قلیایی با افزایش متابولیسم بدن به دفع سموم بدن کمک می‌کند. همانطور که می‌دانید بیش از دو سوم بدن ما را آب تشکیل می‌دهد. پس اگر می‌خواهید بدن سالمی داشته باشید باید سطح PH آب مصرفی خود را قلیایی کنید. به آبی قلیایی می‌گویند که PH آن بالاتر از 8 باشد. آب قلیایی می‌تواند سلامت شما را از طریق بازگرداندن تعادل به روده چندین برابر کند. با استفاده از این کار ایمنی بدن چند برابر شده و از گسترش هرگونه عفونت در بدن جلوگیری می‌شود. گفته می‌شود که آب قلیایی می‌تواند دشمن سرطان باشد و پیشرفت آن را بطور چشمگیری کاهش دهد. همچنین مصرف آب قلیایی در افراد دیابتی باعث کاهش سطح قند خون شده و سطح کلسترول و گلیسیرید را کاهش می‌دهد. همچنین با نوشیدن آب یونیزه قلیایی ، هم می‌توان تعادل بین اسید و باز را در بدن برقرار کرد و هم می‌توان بخشی از فعالیت کلیه‌ها یعنی بافری کردن مایعات بدن را با دریافت آب قلیایی انجام داد و از میزان بار وارده بر کلیه‌ها کاست تا سرعت تخریب این بافت کاهش یابد.

مغناطیس کننده آب

روس‌ها پیشگامان استفاده از آب مغناطیسی هستند. آنها بیماران خود را تشویق به نوشیدن آب مغناطیس دوقطبی کردند. در نهایت شاهد شکسته شدن سنگ کلیه و سنگ مثانه بودند بطوریکه بدون کوچکترین دردی از طریق ادرار دفع می‌شدند. همچنین شاهد پیشگیری از تشکیل بیشتر سنگها در کلیه و کیسه صفرا بودند. مواد مغذی و ویتامینها وقتی در آب مغناطیس محلول می‌شوند بسیار سریعتر و کاملتر توسط سلولها جذب می‌شوند. آب مغناطیس در کنترل وزن و به عنوان مکمل برای رژیم غذایی صحیح، مفید می‌باشد.دلیل این امر بهبود فعالیت متابولیک و درنهایت سوختن بافتهای چربی مازاد است. آب مغناطیسی ، محلول‌سازی مواد معدنی را افزایش می‌دهد و بنابراین انتقال مواد مغذی را برای تمام قسمت‌های بدن بهبود می‌بخشد و این امر باعث افزایش کارایی ارگان‌های مختلف بدن می‌شود. امروزه بدلیل اختلالات الکتریکی، ماهواره‌ها، امواج رادیویی و ... آب قدرت خود را از دست می‌دهد و منشأ بروز و پیشرفت بیماریها می‌شود. از سوی دیگر قرار دادن آب در یک میدان مغناطیسی محاسبه شده با توان خاص می‌تواند باعث احیاء آب شده و در نهایت به انرژی طبیعی خود بازگردد.آب مغناطیسی امروزه در صنعت پزشکی روسیه، فرانسه، ایالات متحده و سایر کشورهای پیشرفته در حال استفاده است. 

افزایش دهنده قدرت آنتی اکسیدانی آب به میزان 400 واحد

شاخص ORP ابتدا در سال 1971 توسط سازمان بهداشت جهانی ( WHO ) به عنوان یک استاندارد برای آب آشامیدنی تعریف شد و حدود بیش از 40 سال است که از آن برای کنترل کیفیت آب بهداشتی استخرها نیز استفاده می‌شود. ORP به عنوان یک متغیر بسیار مهم در آب یونیزه ساخته می‌شود. ORP با نام پتانسیل کاهش اکسیداسیون شناخته می‌شود. بسیاری از محققان آب در شرق آسیا اعتقاد دارند که آب یونیزه با PH بالا خوب است ولی شاخص ORP بسیار مهم‌تر است. متغیر ORP سبب بهبود شبکه مولکول‌ها و خواص آنتی اکسیدانی و اکسیژن رسانی بهتر به بدن می‌شود. آبهای قلیایی با خاصیت آنتی اکسیدانی سبب تغییر شکل مولکولی آب از شکل نامنظم و با زنجیره طولانی و عمدتاً 15 یا 16 مولکولی به شکل منظم و کوتاه به شکل 5 یا 6 وجهی می‌شود. بدن وسلولها برای جذب زنجیره طولانی و بزرگ آب دارای محدودیتهایی هستند ولی شکل ریز 6 وجهی آب بسیار نفوذپذیرتر به بافتهای بدن وارد می‌شود. مهمترین مواد آنتی اکسیدانی در بدن ویتامینC ، ویتامینE و بتاکارون هستند.بدن توانایی تولید و ذخیره کردن این مواد را ندارد و این مواد باید از منابع خارجی بدن تأمین گردند.اکسید کننده‌های زیادی در بدن وجود دارند که از مهمترین و خطرناکترین آنها می‌توان به رادیکالهای آزاد اشاره کرد. آنها در بدن می‌توانند باعث بروز سرطان، دیابت، مشکلات مغزی و قلبی، پیری زودرس و بطور کلی مشکلات اساسی در بدن شوند. اصلی ترین راه مبارزه با آنها آنتی اکسیدانها هستند که می‌توانند جلوی رادیکالهای آزاد بایستند و همچنین اثرات مخرب ایجاد شده توسط آنها را بهبود بخشند. جهت کمک به دفاع در مقابل رادیکالهای آزاد می‌توانید مواد آنتی اکسیدانی مؤثر را مصرف نمایید. یکی از بهترین و مؤثرترین این مواد، آب یونیزه قلیایی می‌باشد که عملکرد بسیار بالایی در مقابله با رادیکالهای آزاد از خود نشان می‌دهد.

آب را اکسیژن‌دار و سبک می‌کند

اولین بار افزودن اکسیژن به آب به شکل تجربی برای بیماران در آستانه جراحی قلب بکار گرفته شد و به تدریج برخی تولیدکنندگان آب معدنی نیز ( با عنوان آب غنی شده با اکسیژن ) این کار را انجام دادند. آب غنی شده با اکسیژن نسبت به آب معمولی حجم اکسیژن بالاتری دارد. اگر آبی آلوده باشد، میکروبهای موجود در آب، اکسیژن را مصرف می‌کنند. پس کمبود اکسیژن در آب نشانه‌ای از آلوده بودن آن است. بر همین اساس در گذشته میزان اکسیژن موجود در آب را معیار سلامت آن در نظر می‌گرفتند. آبهای لوله کشی معمولا سرشار از میکروب و میکرو ارگانیسم هستند که تمامی اکسیژنهای محلول در آب را مصرف می‌کنند و معمولا این آبها با دستگاه تصفیه آب خانگی تصفیه شده و باعث از بین رفتن میکرو ارگانیسم‌ها می‌شود اما هیچ اقدامی برای احیای دوباره اکسیژن در آب صورت نمی‌گیرد. امواج مغناطیسی این دستگاه کشش سطحی آب را از بین می‌برند و و در نهایت با توجه به نبود کشش سطحی ، اکسیژنهای موجود در هوا به راحتی وارد آب می‌شود و آب سرشار از مولکولهای اکسیژن می‌شود. تمامی سلولهای بدن انسان بویژه مغز برای عملکرد صحیح نیاز به میزان کافی اکسیژن دارند و دریافت ناکافی اکسیژن سبب نقص در عملکرد تمامی اندامهای بدن می‌گردد. امروزه به دلیل صنعتی شدن زندگی و استرسهای فیزیکی و روانی وارده بر آن و همچنین دریافت ناکافی اکسیژن از آب مصرفی ( شهری ) اکسیژن کافی به بدن نمی‌رسد. مطالعات اخیر نشان داده است که علت زمینه‌ای بسیاری از بیماریها کمبود اکسیژن رسانی به سلولها و بافتها می‌باشد. از این رو آب حاوی اکسیژن بالا ، به عنوان یک روش درمانی در بسیاری از بیماریها استفاده می‌گردد. آب یونیزه قلیایی میزان اکسیژن بالایی دارد و می‌تواند در بسیاری از نارسائی‌های بدن مانند نارسائی کلیوی مؤثر واقع شده و سبب بهبود عملکرد کلیه‌ها و افزایش کارایی آنها گردد.

برای سفارش این محصول با کیفیت لطفا با شماره تلفن 09124017526 تماس حاصل بفرمایید.

 

ارسال نظر
(بعد از تائید مدیر منتشر خواهد شد)
    اشتراک گذاری

    اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی:

    آدرس کوتاه شده‌ی صفحه: برای کپی کردن لینک روی آن کلیک کنید