کمپرس سرد و گرم 15*25 بیوتی بیسیک

کمپرس سرد و گرم 8*22 بیوتی بیسیک
استفاده از حرارت و سرما در کمپرس سرد و گرم باعث بهبود آسیب دیدگی ها از رایج ترین وسنتی ترین روش های کنترل درد و یا کوفتگی و سایر علایم می باشد .
( 1 )
تومان

نام محصولکمپرس سرد و گرم

نام برند : بیوتی بیسیک 

beauty basic

سایز : عرض 15 سانت طول 25 سانت

قیمت : 24 هزار تومان

توضیحات :

استفاده از حرارت و سرما در کمپرس سرد و گرم باعث بهبود آسیب دیدگی ها از رایج ترین وسنتی ترین روش های کنترل درد و یا کوفتگی و سایر علایم می باشد .

نشان داده شده است که ( سرمادرمانی ) و ( گرمادرمانی) تاثیر بسزایی در کاهش تورم و تسکین درد و رفع گرفتگی عضلات و .... داشته و کاربرد انها با وجود محصولات تهیه شده بسیار ساده می باشد .

سرمادرمانی         کمپرس سرد 

برمبنای ( تبادل حرارت ) عمل می کند . بدین معنی  که وقتی جسمی سرد را روی ناحیه آسیب دیده قراردهیم , در اثر تبادل حرارت , دمای بافت آسیب دیده کاهش یافته و در نتیجه رگ های خونی موضعی منقبض میشوند 

با کاهش متابولیسم و مصرف اکسیژن در ناحیه مورد نظر ,سرعت تخریب سلول های اطراف و در نتیجه کبودی بافت کاهش می یابد . همچنین سرما میتواند با بی حس کردن پایانه های عصبی که پیامهای درد را به مغز انتقال می دهند باعث کاهش درد می شود .

گرمادرمانی       کمپرس گرم  

در این روش نیز از طریق تبادل حرارت موجب انبساط عروق خونی و افزایش جریان خون در بافت مورد نظر شده و در نتیجه غذا و اکسیژن بیشتری به بافت می رسد و باعث رفع گرفتگی عضله و دردهای روماتیسمی و انسداد سینوریتی و... می شود .

در بعضی موارد استفاده متناوب از سرما و گرما تاثیر بهتری در تسکین درد و یا درمان خشک شدگی گردن یا گرفتگی عضلات داشته باشد .

کمپرس سرد و گرم در 4 سایز با ابعاد متنوع جهت قرار گرفتن روی شکم ,کمر,ران ,زانو ,سروگردن , شانه و کتف و پیشانی و بدن مناسب طراحی شده است . 

محصولات  کمپرس سرد و گرم  طوری طراحی شده اند که میتوانند به عنوان کمپرس سرد و گرم استفاده شود .

از کمپرس گرم جهت پیشگیری از حملات میگرن و کم کردن چروک پیشانی و بهتر کردن گردش خون میشود 

از کمپرس سرد جهت از بین بردن تب , التهاب خونریزی و از التیام سردرد میگرنی استفاده میشود .

جهت از بین بردن التهاب و درد پس از جراحی های زنان و زایمان طبیعی در موضع به شکل کمپرس سرد و گرم مورد استفاده قرار گرفته و از شدت ان میکاهد .

جهت کم کردن دردهای عضلانی ناش از بیماریهای ارتروز و آرتریت , گرفتگی و کشیدگی عضلات از بین بردن  خستگی عضلات و کبودی های پس از عمل جراحی و تصادف استفاده می گردد . ایت کمپرس های محتوی ژل نگهدارنده حرارت می باشد . 

جهت استفاده برای تسکین دندان درد پس از جراحی دهان و لثه جهت جلوگیر از تورم و درد گونه و صورت میباشد .

این محصول بهترین ایده درمانی برای تسکین درد ناشی از اسیب دیدگی های ورزشی , جراحت عضلانی و دردهای ناشی از قاعدگی های ماهانه , سردرد و تب رماتیسمی می باشد.

دستورالعمل:

برای کمپرس سرد کافی است که کیسه را درون فریزر قرار داده ( حداقل یکساعت ) و پس از خارج کردن از فریزر حدود 5 دقیقه در فضای آزاد قرار داده و سپس استفاده شود .

جهت استفاده از محصولات فوق به عنوان کمپرس گرم لازم است که کیسه را بصورت صاف درون مایکرو ویو قرار داده و بسته به سایز کیسه از 15 الی 50 ثانیه با موج متوسط 800 وات مایکرویو انرا گرم کنید .

موارد احتیاط :

بهتر است از تماس مستقیم کمپرس با پوست خودداری شود و قبل از استفاده به روی موضع یک پارچه یا حوله ظریف قرار داده شود .

هشدار : 

از گرم کردن ناگهانی کیسه به شدت خودداری شود زیرا  می تواند باعث پاره شدن محافظ کیسه گردد.

قبل از هر بار استفاده باید از سالم بودن کیسه مطمئن شوید .

  •  تلفن های تماس :

    44001813 - 021

      46110295 - 021  

   09194626401

    09367871955 

   برای پاسخگویی انلاین تلگرام رو تصویر زیر کلیک نمایید 

    

   تحویل کالا در تهران و کرج همان روز 

توضیحات عمومی کمپرس سرد و گرم

اکثر ورزشکاران می دانند که هنگامی که به یک جراحت حاد مانند آسیب دیدگی زانو، دچار می شوند، باید از یخ استفاده کنند، اما نمی دانند چه زمانی لازم است از گرما برای کمک به بهبود آسیب ها استفاده کنند. راهنمایی های زیر به شما کمک می کند که این آسیب ها را دسته بندی کرده و بدانید در کجا باید از چه راهی برای بهبود درد استفاده کنید.

دردهای حاد و مزمن

دو نوع اصلی آسیب های ورزشی وجود دارد: دردهای حاد و دردهای مزمن.

 • درد حاد، دردی است که سریع شروع می شود و کوتاه مدت است.
 • درد مزمن به آرامی آغاز شده و تداوم دارد و مدت زیادی طول می کشد تا بهبود یابد.

آسیب های حاد و مزمن

آسیب های حاد، به طور ناگهانی ایجاد شده، تیز بوده و در اثر ضربه های شدید ایجاد می شوند و باعث ایجاد دردهای شدید می شوند. در اغلب موارد دردهای حاد در اثر ضربه هایی مانند سقوط، رگ به رگ شدن و برخورد شدید با چیزی ایجاد می شوند. آسیب های حاد باعث ایجاد علائم و نشانه های مانند درد، حساسیت به لمس، قرمزی، پوستی که در لمس داغ است، تورم و التهاب می شوند. اگر دچار تورم شده اید، جراحت تان حاد است.

آسیب های مزمن، ظریف بوده و به آهستگی گسترش می یابند. درد ممکن است بیاید و برود و باعث دردی مبهم شود. این آسیب ها اغلب در اثر استفادۀ بیش از اندازه ایجاد می شوند، البته گاهی هنگامی که یک آسیب حاد به درستی درمان نشود نیز ایجاد می شوند.

سرما درمانی با یخ

سرما درمانی با یخ، بهترین درمان سریع برای دردهای حاد است زیرا درد و تورم را کاهش می دهد. یخ یک تنگ کنندۀ عروق است، به عبارتی باعث می شود که عروق خونی تنگ شده؛ در نتیجه جریان خون به محل آسیب دیده و خونریزی زیر پوستی کمتر شود.

برای استفاده از یخ در درمان دردهای حاد، یخ را در یک کیسه نایلونی ریخته و آن را در یک حوله بپیچید و به مدت ۱۰ دقیقه روی منطقۀ آسیب دیده قرار دهید. سپس یخ را برداشته و اجازه دهید دمای پوست به حالت عادی برگردد و دوباره یخ را روی قسمت آسیب دیده قرار دهید. می توانید این کار را دو تا سه بار در روز و تا سه روز انجام دهید.

علاوه براین، از سرما درمانی در آسیب های ناشی از استفاده بیش از حد از عضلات یا درد مزمن در ورزشکاران نیز استفاده می شود. در ورزشکاری که درد مزمن زانو دارد و بعد از دویدن نیز این درد بیشتر می شود، می توان برای کاهش درد و التهاب، بعد از هر تمرین ورزشی از سرما درمانی استفاده کرد.

گرما درمانی

گرما درمانی به طور کلی برای صدمات مزمن یا آسیب هایی که هیچ التهاب یا تورمی ندارند، استفاده می شود. درد، سفتی و گرفتگی عضلات یا درد مفاصل، مواردی هستند که می توانید برای درمان آنها از گرما درمانی استفاده کنید. ورزشکاران با دردها یا آسیب های مزمن ممکن است از گرما درمانی قبل از انجام تمرینات، برای افزایش خاصیت ارتجاعی مفاصل و بافت های اطراف و تحریک جریان خون به منطقه استفاده کنند. همچنین گرما می تواند به از بین رفتن گرفتگی یا اسپاسم یا شل شدن عضلات کمک کند. از گرما درمانی بعد از انجام تمرینات ورزشی استفاده نکنید. بعد از انجام ورزش، یخ بهترین انتخاب برای بهبود آسیب های مزمن است.

به دلیل اینکه گرما، گردش خون و درجه حرارت پوست را افزایش می دهد، نباید از گرما برای درمان آسیب های حاد یا آسیب هایی که دچار التهاب هستند، استفاده کنید.

می توانید کمپرس گرم را به مدت ۱۵تا۲۰ دقیقه روی منطقۀ آسیب دیده استفاده کنید؛ به شرطی که از گرمای مناسب استفاده کرده و مستقیم منبع گرما را روی پوست تان قرار ندهید.

گرمای مرطوب بهتر است؛ بنابراین می توانید از یک حولۀ گرم و مرطوب استفاده کنید. می توانید از کیسه های آب گرم نیز برای کاهش دردهای مزمن استفاده کنید.

از آنجایی که آسیب ها ممکن است جدی باشد، اگر در مدت ۴۸ ساعت درد و تورم یا علائم آسیب بهبود نیافت،‌ حتما در اولین فرصت نزد پزشکتان بروید و مشکل را با او در میان بگذارید.

  

ارسال نظر
(بعد از تائید مدیر منتشر خواهد شد)
  اشتراک گذاری

  اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی:

  آدرس کوتاه شده‌ی صفحه: برای کپی کردن لینک روی آن کلیک کنید